Jak zacząć sprzedawać własne kursy, szkolenia oraz e-booki?

Poznaj sekrety skutecznej sprzedaży kursów szkoleń i e-booków!

Lekcja 1

Jakie produkty chcesz sprzedawać?

W tym materiale pokażę Ci, jakie masz możliwości, jeśli chodzi o tworzenie własnych produktów cyfrowych. Poznasz trzy kluczowe grupy produktów, co pomoże Ci zrozumieć i wybrać te, które chcesz sprzedawać.

Dodatkowo odbierz bonusowy materiał: "Od zera do 100 tys. zł - przewodnik po tworzeniu dochodowego e-booka"

Lekcja 2

Jakie produkty wybrać na start?

W tej lekcji dowiesz się, jakie produkty będą idealną opcją dla Ciebie. Wybór będzie zależał od trzech kluczowych czynników. Przygotowany materiał pomoże Ci określić, co możesz zacząć robić już teraz, nawet jeśli nie masz wiedzy eksperta, doświadczenia, ani społeczności, która mogłaby kupić Twoje produkty.

Lekcja 3

W jaki sposób skutecznie sprzedawać swoje kursy i e-booki?

W tej lekcji dowiesz się, jakie produkty będą idealną opcją dla Ciebie. Wybór będzie zależał od trzech kluczowych czynników. Przygotowany materiał pomoże Ci określić, co możesz zacząć robić już teraz, nawet jeśli nie masz wiedzy eksperta, doświadczenia, ani społeczności, która mogłaby kupić Twoje produkty.

Kliknij przycisk poniżej i pobierz darmowy e-book: "Zbuduj stronę, która sprzedaje", będący fantastycznym uzupełnieniem lekcji!

Lekcja 4

Tani produkt - jak to działa w praktyce?

W tym materiale dowiesz się, jak w praktyce wygląda sprzedaż własnych, tanich produktów cyfrowych, takich jak e-booki, mini kursy, czy krótkie poradniki. Poznasz także sekretne metody sprzedaży, które pozwalają zarabiać więcej, niż mógłbyś się spodziewać!

Lekcja 5

Produkt średniej wartości - jak to działa w praktyce?

W lekcji piątek dowiesz się, jak w praktyce przebiega proces sprzedaży produktów cyfrowych średniej wartości, takich jak kursy, szkolenia, czy konsultacje.

Lekcja 6

Jak sprzedawać drogie produkty - jak to działa w praktyce?

W tym materiale odkryjesz, jak w praktyce wygląda sprzedaż drogich produktów, których wartość może przekroczyć kilka tysięcy złotych!

Lekcja 7

Ja ułatwić sobie życie i oszczędzać 4432,28 zł rocznie?

Ta lekcja sprawi, że od razu będziesz chciał zacząć działać! 🙂 Poznasz skuteczną strategię, która nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić masę czasu i cierpliwości, ale również 4432,28 zł w skali roku! Dowiesz się jak ułatwić sobie życie i zacząć zarabiać na sprzedaży własnych produktów cyfrowych, nawet jeśli jesteś kompletnie zielony w kwestiach technicznych, nie wiesz, jak zbudować własny sklep czy chociażby stronę internetową.

Lekcja 8

Sprzedaż produktów cyfrowych - "Skąd wezmę klientów?"

Żeby był biznes, muszą być klienci. W tej lekcji pokażę Ci najskuteczniejsze praktyki marketingowe, które pomogą Ci ściągnąć do Twojego sklepu tłumy głodnych klientów, chcących skorzystać z przygotowanych przez Ciebie materiałów.

Lekcja 9

"Moje produkty się sprzedają - co dalej?"

Osiągasz świetne wyniki w sprzedaży - Gratuluję! 

Co zrobić, żeby utrzymać ten proces? Jakie działania podejmować, żeby skalować biznes? Jakich błędów unikać? 

Na te pytania znajdziesz odpowiedź w ostatnim nagraniu naszego kursu, czyli w lekcji nr 9.

Konsultacje prowadzi: Adrian Kałamajski

Autor kursu "Jak sprzedawać kursy, szkolenia, oraz e-booki", Product Owner projektu WoPloo, którego celem jest ułatwiania życia twórcom produktów cyfrowych, na każdym etapie ich biznesu

Umów się na 30-minutową
DARMOWĄ konsultację!

Bez względu, na jakim jesteś etapie, czy zastanawiasz się jak zacząć sprzedawać swoje kursy, lub e-booki, czy też masz wielu zadowolonych klientów, ale nie wiesz, jak skalować swój biznes, możesz umówić się na 30-minutową, darmową konsultację, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania, i co ważne, nie będę Ci niczego sprzedawał 😉
Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, kliknij przycisk poniżej i wybierz dogodny termin rozmowy - do usłyszenia!